Новинка

BN-288 (6 шт.) Термос помповий неіржавка сталь , 5л / Термос туристичний дорожній для води
1 158 ₴
- Немає в наявності
- Код: BN-288
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Термос помповий питний 5 л Benson з неіржавкої сталі
BN-288, Термос туристичний дорожній для води

Ідеальне пристосування для зберігання гарячих або холодних напоїв. Термос із насосом Benson BN-288 виготовлений із високоякісної неіржавіючої сталі. Легко миється, не боїться різких перепадів температури та нагрівання. Має великий діаметр, що дає змогу легко заливати воду або класти шматочки льоду. Кришка з пластику обладнана пневмонасосом і силіконовими ущільнювачами, що дає змогу добре та щільно прилягати до горловини термоса, чудово зберігаючи температуру всередині. Також є кнопка для блокування Пневмонасоса. На кришці розташована рухома ручка, завдяки якій легко та зручно переносити термос
Термос помповий на 5 л з помпою.
Виробник-Benson
Об'єм — 5.0 (л)
Матеріал — неіржавіюча сталь
Ручка для перенесення — є
Колір — сріблястий
Стан-Новий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Харчовий пластик |
| Об`єм | 5 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 г |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Ширина горловини | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 158 ₴






