Опис
Ніж виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі із гострими краями, лазерного заточування. Продумана форма леза і ширина полотна, гартована сталь підвищеної міцності, антикорозійні властивості, що характеризується своєю унікальністю, тривалий термін експлуатації та легкість заточування виділяють цю модель з цілого ряду подібних.
Особливості :
-
Високоякісна нержавіюча сталь
-
Зручна ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Довжина леза | 20 см |
| Довжина ножа | 32 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Бакеліт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ножа | 200 г |
| Довжина ручки | 130 мм |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Нове |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴



