Топ продаж

BN-391 (6) — Каструля з кришкою Мармур 2,5л,
731 ₴
- В наявності
- Код: BN-391
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каструля Benson BN-391 з мармуровим
антипригарним покриттям 2,5 л.
Виготовлена з литого алюмінію - ідеальний матеріал для смаження та гасіння продуктів.
Швидко та рівномірно нагрівається, особливо стійка до деформації.
Антипригарне покриття з додаванням мармурової крихти — забезпечує надзвичайну надійність і чудові антипригарні властивості.
Збереже користь та соковитість приготовлених страв; крупи рівномірно проваряться і залишаться розсипчастими, а м'ясо просто танутиме в роті!
На корпусі дві литі ручки. Підходить для використання на всіх типах плит. Можна мити в посудомийній машині.
Мармурова каструля
Не містить PFOA. Каструля Benson довговічна в експлуатації, стійка до перегріву, а неповторний стиль зберігатиме приємний настрій під час приготування.
Каструлю Benson можна використовувати у духовці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Китай |
| Висота каструлі без кришки | 10.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 11 см |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Колір | Чорний |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 2.5 л |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴
