Новинка

Побутова кавомолка з 2 лезами Promotec PM-593 подрібнювач із нержавіючої сталі потужністю 280 Вт
488 ₴
- В наявності
- Код: PM-593
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Побутова кавомолка з 2 лезами Promotec PM-593
подрібнювач із нержавіючої сталі потужністю 280 Вт
Відчути справжній аромат та смак кави, використовуючи покупний швидкорозчинний напій - не вийде. Для цього потрібно тільки купити каву в зернах, перемолоти їх та зварити дійсно смачний та корисний напій. В цьому випадку Вам знадобиться кавомолка, рекомендуємо купити побутову кавомолку Promotec PM-593 потужністю 280 Вт.

Promotec PM-593 призначена для подрібнення кави, горіхів, сухих бобів, зернових культур, овочевого пюре або фруктів, оскільки оснащена дуже гострими ножами із міцної нержавіючої сталі. Так що за допомогою одного приладу Ви зможете значно урізноманітнити і зробити здоровішим і кориснішим своє харчування, додаючи в різні страви перемелені приправи.

Незважаючи на компактні розміри, кавомолка досить містка, це дозволить перемелювати каву відразу на кілька порцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&T |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 50 г |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴



