Праска Crownberg Cb-7448 2400Вт парова

Стильна і сучасна парова праска з керамічною підошвою може перетворити досить рутинний процес прасування речей на легке і швидке заняття. Ця модель оснащена всіма необхідними сучасними функціями, а завдяки особливому розташуванню отворів на підошві праски - ви з легкістю розгладите складки навіть у важкодоступних місцях. Прилад є сучасним і необхідним помічником для кожної господині - ваші речі завжди матимуть ідеальний вигляд.

Характеристики
- Виробник:CROWNBERG
- Країна виробник:Китай
- Постійна подача пари:Так
- Стан:Новий
- Тип:З парогенератором
- Споживана потужність:2400 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від накипу | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.15 л |
| Паровий носик | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴





