Опис
Стайлер Gemei GM-4828 поєднує в собі різні насадки для укладання волосся. Це багатофункціональний прилад, який допоможе дівчатам вибрати зачіску на будь-який смак. Це дрібні та великі кучері, об’єм та багато іншого. Стайлер є незамінним засобом для догляду за волоссям кожної сучасної дівчини.
Характеристики:
1. Споживана потужність: 1000 Вт
2. Кількість насадок: 3
3. Живлення: Мережа
4. Для створення: Обсягу, гофре
5. Матеріал покриття: Кераміка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.52 кг |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴



