М'ясорубка електрична — це універсальний прилад, за допомогою якого Ви легко й безпечно зможете припустити м'ясо й овочі для страв. М'ясорубка має класичний дизайн, який матиме гарний вигляд у будь-якому інтер'єрі.
Пристрій має функції захисту від перегрівання та реверсії. До комплектації входять решітки для фаршу, насадка для ковбас. Система двигуна сама контролюватиме свою роботу та запобігатиме перевантаженню або перегріванню, що забезпечує довговічність приладу та мінімізацію його зламування.
М'ясорубка працюватиме набагато ефективніше, довше та м'якше, підтверджуючи свою зносостійкість завдяки тому, що центральна частина, на яку припадає основне навантаження, виготовлена з металу!
Особливості:
- Корпус з ударостійкого пластику;
- низький рівень шуму, реверсія;
- Захист двигуна від перегрівання;
- Міцний металевий шнек;
- металевий лоток для продуктів;
- Гумові ніжки для додаткової стійкості.
Характеристики:
- Шнек для соковичниці
- Реверсна функція.
- Ніж із неіржавкої сталі.
- 3 насадки шаткування
- Захист двигуна від перезавантаження;
- Протиковзні прогумовані ніжки
- Штовхач для продуктів
- Металевий лоток
- Потужність: 220-240В ~ 50/60Гц, 3200 Вт
- М'ясорубка електрична Crownberg CB-4216 3200 Вт;
- Ніж із неіржавкої сталі;
- Насадки;
- Пластиковий штовхач;
- Шнек;
- Лоток;
- Інструкція;
- Заводське паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Максимальний час безперервної роботи | 40 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1000 Вт |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 2 |
| Кількість насадок для шинкування | 2 |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-терка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
- Ціна: 2 619 ₴








