KES-1RIC Ваги (для кухні) морозиво, прямокутні 134х209мм
-
Компактні ваги для кухні з малюнком на корпусі, виготовлені із загартованого скла.
-
Вимірює продукти до 5 кг із точністю до 1 грама.
-
Управління надчутливий датчик.
-
Є можливість вимірювати в грамах, кілограмах, фунтах, а також унціях.
-
Має всі необхідні функції для ефективної і продуктивної роботи, а саме : автоматичне відключення індикатор перевантаження запуск через натискання клавіші .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Компенсація тари | Так |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Матеріал тари | скло |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.112 кг |
| Висота | 15 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Унції, Кілограми, Грам, Фунти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функція автовідключення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴



