Провідна машинка для стриження GHC920 Grunhelm
Провідна машинка для стриження GHC920 Grunhelm - Зручна модель з максимальною потужністю 15 Вт. Працює від мережі. Для ефективного стрибка в комплекті йдуть 4 насадки, за допомогою яких можна регулювати довжину 3 — 12 мм. Ножі зроблені з якісної нержавіючої сталі.
Характерики Провідна машинка для стриження GHC920 Grunhelm
- Виробник Grunhelm
- Країна походження Китай
- Гарантія 2 роки
- Тип Машинка для стрижки
- Напруга/частота 220-240В ~ 50/60 Гц
- Живлення -Мережа
- Насадки -4 насадки
- Матеріал лез/ножа Нержавіюча сталь
- Регулювання довжини 3/6/9/12 мм
- Колір синій
- Габарити 279х65х100 мм (в упаковці)
- Вага 0,415 кг
- Комплектація Машинка для стрижки волосся - 4 насадки -Щіточка для чищення насадок -Олія для ножів -Інструкція -Гарантійний талон -Оригінальна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴








