Сковорода глибока з неіржавкої сталі 26 см
Benson BN-587 / Сковорода — Сотійник/
Скородка професійна
- Професійна Сковорода з неіржавкої сталі з текстурованим дном.
- Сковорода складається з трьох шарів
- Внутрішній шар — текстурована неіржавка сталь стійка до подряпин і антипригарним покриттям, сковорода не боїться предметів із металу.
- Середній шар — алюміній для кращого розподілу тепла по всій площі нижній
- Зовнішній шар — неіржавка сталь з магнітними властивостями
- Підходить для всіх типів плит, включно з індукцією, є можливість використовувати карту в духовці до 260°.
- Можна мити в посудомийній машині.
- Дуже надійна та якісна сковорода, яка слугуватиме не один рік.
Переваги:
- Стійке до подряпин покриття;
- Індукційне дно для всіх типів плит;
- Матеріал основи: неіржавка сталь, алюміній;
- Не вимагає великої кількості оливи;
- Підходить для миття в посудомийній машині;
- Алюмінієва ручка, що не нагрівається;
- Сумісна з газовими, електричними та склокерамічними плитами, сумісна з індукцією;
Характеристики:
- Гладке та елегантне зовнішнє покриття,
- Стильна й ергономічна ручка з неіржавкої сталі.
- Легке приготування,
- Діаметр: 26 см,
- Висота стінок : 7см
- Легко очистить
- Ручка не нагрівається
- Можливе використання металевого кухонного приладдя
- Підходить для всіх типів плит, включно з індукційними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Довжина посуду | 49 см |
| Ширина посуду | 28 см |
| Висота стінок | 7 см |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Benson |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴








