
Термос зі скляною колбою 1,0л МТ-110SX (24шт)
278 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: МТ-110SX
Термос вакуумний Stenson МТ110SX 1,0 літр
для напоїв із якісного матеріалу.
Термос складається зі скляної колби всередині, яка надовго утримує температуру всередині, пластикового корпусу, і кришки, яка щільно герметизується під час закривання, запобігаючи небажаному впливу зовнішньої температури на внутрішній вміст.
Термос зі скляною колбою 1,0 л Stenson прекрасно зберігає температуру гарячих і холодних напоїв.
Вакуумна колба термоса виготовлена зі скла, має високу стійкість до перепадів температури. Кришка з різзю
Зручна конструкція та компактні розміри дають змогу використовувати термос у поході, на пікніку, на прогулянці .
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Екологічно чисті матеріали
- Матеріал пластик, скло
- Якість і функціональність
- Об'єм: 1,0 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Час збереження тепла | 18 годин |
| Час збереження холоду | 18 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал корпусу термоса | Харчовий пластик |
| Об`єм | 1 мл |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Термос |
| Матеріал ручки | скло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Ширина горловини | 35 мм |
- Ціна: 278 ₴




